REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Rubio Ñú

Club Rubio Ñú

Paraguay
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info

Club Rubio Ñú - zápasy, výsledky, živé výsledky, Živé přenosy

*Please note that we do not provide live streaming of Club Rubio Ñú directly. We publish Club Rubio Ñú TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Club Rubio Ñú matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Club Rubio Ñú

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Club Rubio Ñú působí v těchto soutěžích: Primera División Paraguay, Segunda División a Copa Paraguay. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Hráči

Club Rubio Ñú - Tým

Brankáři

Carlos Servin
# 22 C. Servin

Paraguay

39 let · 202.8 lb · 6 ft 1 in

Tomas Canteros

Argentina

25 let · 178.6 lb · 5 ft 11 in

Lautaro Maldonado

Argentina

24 let

Nicolas Fragueda Franco

Argentina

26 let · 178.6 lb · 6 ft 2 in

Obránci

Pedro Alvarez Benitez

Paraguay

25 let · 194 lb · 6 ft 0 in

Javier Vallejos

Paraguay

22 let · 172 lb · 6 ft 1 in

Carlos Gimenez

Paraguay

20 let

Mariano Ramos

Paraguay

22 let

Jorge Gonzalez

Paraguay

29 let · 187.4 lb · 6 ft 1 in

Rodi Ferreira

Paraguay

28 let

Rodrigo Alborno

Paraguay

33 let

Brian Blasi
# 31 B. Blasi

Argentina

30 let · 191.8 lb · 6 ft 0 in

Victor Cabanas

Paraguay

23 let

Střední záložníci

Marcelo Acosta
# 18 M. Acosta

Paraguay

25 let

Lucas Gomez
# 24 L. Gomez

Paraguay

21 let · 174.2 lb · 6 ft 1 in

Octavio Alfonso

Paraguay

20 let · 165.3 lb · 5 ft 10 in

Alan Ledesma

Paraguay

18 let · 176.4 lb · 5 ft 10 in

Pablo Ayala
# 30 P. Ayala

Paraguay

31 let · 158.7 lb · 5 ft 6 in

David Nunez Morales Cristian

Paraguay

29 let · 152.1 lb · 5 ft 6 in

Santiago Frean

Argentina

36 let

Rodrigo Rojas

Paraguay

38 let · 169.8 lb · 5 ft 10 in

William Mendieta

Paraguay

37 let · 176.4 lb · 5 ft 10 in

Útočníci

Mauricio De Carvalho

Paraguay

18 let

Bruno Pereira

Paraguay

18 let

Tobias Leiva
# 23 T. Leiva

Argentina

22 let · 158.7 lb · 6 ft 0 in

Aaron Paez
# 20 A. Paez

Paraguay

21 let · 172 lb · 6 ft 2 in

Mauricio Roldan
# 11 M. Roldan

Argentina

21 let · 156.5 lb · 5 ft 11 in

Sergio Fretes
# 26 S. Fretes

Paraguay

27 let

Estiven Perez
# 40 E. Perez

Paraguay

26 let · 169.8 lb · 6 ft 2 in

Rodrigo Ruiz Diaz

Paraguay

27 let · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Statistiky

Club Rubio Ñú Player Statistics

JménoA
Brankáři
C. Servin 90110000
T. Canteros 360440000
L. Maldonado 180220000
N. Fragueda Franco 135015150010
Obránci
P. Alvarez Benitez 98714131011
J. Vallejos 1775202002160
Carlos Gimenez
Mariano Ramos
J. Gonzalez 459853010
R. Ferreira
R. Alborno 529770010
B. Blasi 1675191901012
V. Cabanas 87810100130
Střední záložníci
M. Acosta 2073301000
L. Gomez 384752000
O. Alfonso 191633000
A. Ledesma 129532010
P. Ayala 16101000
D. Nunez Morales Cristian 550770030
Santiago Frean
R. Rojas 155023212470
W. Mendieta 1228201824430
Útočníci
M. De Carvalho 12110000
B. Pereira
T. Leiva 235532001
A. Paez 70321000
M. Roldan 3471055010
S. Fretes 223642000
E. Perez 1208221757010
R. Ruiz Diaz 238642000

Přestupy

Club Rubio Ñú Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
C. Servin
30 června 2026
30 června 20262 de MayoVolný hráč
R. Ruiz Diaz
30 června 2026
30 června 20262 de MayoVolný hráč
E. Alfonso
30 června 2026
30 června 20262 de MayoVolný hráč
D. Nunez Morales Cristian
30 června 2026
30 června 2026FlamurtariVolný hráč
S. Fretes
30 června 2026
30 června 20262 de MayoVolný hráč
M. Acosta
30 června 2026
30 června 2026Rosario CentralHostování
A. Paez
30 června 2026
30 června 2026Olimpia AsuncionHostování
T. Leiva
14 srpna 2026
14 srpna 2026River PlateVolný hráč
A. Ledesma
30 června 2026
30 června 2026Olimpia AsuncionHostování
Mariano Ramos
30 června 2026
30 června 2026GuaraniVolný hráč
L. Maldonado
09 srpna 2026
09 srpna 2026InstitutoHostování
M. De Carvalho
30 června 2026
30 června 2026Cerro PortenoHostování
Přestupy ven
A. Cardozo Lucena
09 července 2026
09 července 2026Nacional AsuncionVolný hráč
E. Sarquis
18 července 2026
18 července 2026Independiente FBCVolný hráč
F. Martinez
29 června 2026
29 června 2026D. ConcepcionVolný hráč
C. Villagra
30 července 2026
30 července 2026Sol de America-
Tales
19 července 2026
19 července 2026General Caballero JLMVolný hráč
A. Leguizamon
29 června 2026
29 června 2026GuaraniNávrat z hostování
M. Penayo Colman Victor
31 března 2026
31 března 202612 de JunioVolný hráč
Jose Gimenez Delgado Juan
29 června 2026
29 června 2026Cerro PortenoNávrat z hostování
Stevens Gomez
25 července 2026
25 července 2026ResistenciaVolný hráč

Club Rubio Ñú - Info

Založeno  1913
Stadion  Estadio Don Eduardo Acosta Caballero
Kapacita  4,500
Trenér  Javier Torrente

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android