REKLAMA
Prikaži rezultate
Sortiraj po:
Jezik:
Monterrey

CF Monterrey

Meksiko
Utakmice
Gledaj
Igrači
Statistika
Transfer
Info
*Please note that we do not provide live streaming of CF Monterrey directly. We publish CF Monterrey TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch CF Monterrey matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Gde gledati CF Monterrey

TV i striming pokrivenost po takmičenju

CF Monterrey učestvuje u sledećim takmičenjima: Liga MX, CONCACAF Liga šampiona, Prijateljska utakmica, FIFA Svetsko klupsko prvenstvo, Leagues Cup i Campeón de Campeones Femenil. TV prenos u United States je naveden ispod.

Liga MX
CBS Sports, Fox Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, Estrella TV, fuboTV, SiriusXM FC
CONCACAF Liga šampiona
CBS Sports, Fox Sports, TelevisaUnivision
Leagues Cup
Fox Sports, TelevisaUnivision, Apple TV

Igrači

CF Monterrey - Odred

Golmani

Luis Cardenas

Meksiko

33 godina · 174.2 kg · 5 ft 10 in

Cesar Ramos
# 31 C. Ramos

Meksiko

26 godina · 163.1 kg · 5 ft 10 in

Esteban Andrada

Argentina

35 godina · 183 kg · 6 ft 3 in

Defanzivci

Ricardo Chavez

Meksiko

31 godina · 145.5 kg · 5 ft 9 in

Alonso Aceves
# 19 A. Aceves

Meksiko

25 godina · 141.1 kg · 5 ft 10 in

Victor Guzman

Meksiko

24 godina · 165.3 kg · 5 ft 8 in

Gerardo Arteaga

Meksiko

28 godina · 149.9 kg · 5 ft 8 in

Stefan Medina
# 33 S. Medina

Kolumbija

34 godina · 160.9 kg · 5 ft 10 in

Cesar Bustos
# 34 C. Bustos

Meksiko

21 godina · 163.1 kg · 5 ft 8 in

Erick Aguirre

Meksiko

29 godina · 132.3 kg · 5 ft 7 in

Carlos Salcedo

Meksiko

33 godina · 187.4 kg · 6 ft 0 in

Luis Reyes
# 21 L. Reyes

Meksiko

35 godina · 143.3 kg · 5 ft 11 in

Vezni igrači

Orbelin Pineda
# 25 O. Pineda

Meksiko

30 godina · 138.9 kg · 5 ft 6 in

Cesar Garza
# 18 C. Garza

Meksiko

21 godina

Jorge Rodriguez

Argentina

31 godina · 183 kg · 5 ft 10 in

Sebastian Rodriguez

Meksiko

19 godina · 149.9 kg · 5 ft 6 in

Oliver Torres

Španija

31 godina · 154.3 kg · 5 ft 10 in

Iker Fimbres

Meksiko

21 godina · 5 ft 7 in

Fidel Ambriz

Meksiko

23 godina · 145.5 kg · 5 ft 11 in

Isaac Reyes Bermudez Cristian

Meksiko

20 godina

Napadači

Hugo Cuypers

Belgija

29 godina · 165.3 kg · 6 ft 0 in

Luca Orellano

Argentina

26 godina · 145.5 kg · 5 ft 9 in

Roberto de la Rosa

Meksiko

26 godina · 160.9 kg · 5 ft 9 in

Diego Rossi

Urugvaj

28 godina · 143.3 kg · 5 ft 6 in

Uros Djurdjevic

Crna Gora

32 godina · 172 kg · 5 ft 11 in

Lucas Ocampos

Argentina

32 godina · 185.2 kg · 6 ft 1 in

Jesus Corona
# 17 J. Corona

Meksiko

33 godina · 130.1 kg · 5 ft 8 in

Igrači

Carlos Frayde
# 193 C. Frayde

Meksiko

22 godina

Statistika

CF Monterrey Player Statistics

ImeA
Golmani
L. Cardenas 90110000
C. Ramos
E. Andrada
Defanzivci
R. Chavez 111220000
A. Aceves 202431000
V. Guzman 176321010
G. Arteaga 68110000
S. Medina 135220000
C. Bustos 180220000
E. Aguirre 180220000
C. Salcedo 208330110
L. Reyes 360440110
Vezni igrači
O. Pineda
C. Garza
J. Rodriguez 2533301020
S. Rodriguez
O. Torres 17101000
I. Fimbres 2063211000
F. Ambriz 107220000
I. Reyes Bermudez Cristian 103220000
Napadači
H. Cuypers
L. Orellano 214431000
R. de la Rosa 1663302200
D. Rossi
U. Djurdjevic 125321000
L. Ocampos 1293211010
J. Corona 1894311000
Igrači
C. Frayde 60110010

Transfer

CF Monterrey Transfers

ImeDatumFormaNadoknada
Transfer U
E. Andrada
29 јун 2026
29 јун 2026ZaragozaPovratak sa pozajmice
U. Djurdjevic
02 фебруар 2026
02 фебруар 2026AtlasTransfer
O. Pineda
17 јул 2026
17 јул 2026AEK AthensTransfer
D. Rossi
02 јул 2026
02 јул 2026Columbus CrewTransfer
H. Cuypers
22 јул 2026
22 јул 2026Chicago FireTransfer
L. Orellano
10 јануар 2026
10 јануар 2026FC CincinnatiTransfer
C. Ramos
29 јун 2026
29 јун 2026AtlasPovratak sa pozajmice
S. Rodriguez
04 фебруар 2026
04 фебруар 2026Houston DynamoPozajmica
J. Casillas
30 јун 2026
30 јун 2026Venados-
Transfer Iz
S. Canales
29 јун 2026
29 јун 2026Racing SantanderSlobodan igrač
A. Martial
05 јул 2026
05 јул 2026Martial AnthonySlobodan igrač
S. Vegas
31 децембар 2025
31 децембар 2025Club LeonPozajmica
S. Mele
27 јул 2026
27 јул 2026IndependientePozajmica
G. Berterame
28 јануар 2026
28 јануар 2026Inter MiamiTransfer
L. Sanchez
11 јул 2026
11 јул 2026AtlanteTransfer
J. Rojas
03 јануар 2026
03 јануар 2026VascoPozajmica
J. Moxica
30 јун 2026
30 јун 2026AtlantePozajmica
S. Perez
10 септембар 2026
10 септембар 2026VenadosSlobodan igrač

O CF Monterrey

Osnovan  1945
Stadion  Estadio BBVA
Kapacitet  53,500
Trener  Matias Almeyda

Prijava na Novosti »

Email: Zašto se prijaviti?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikacija
Skinite Live Soccer TV aplikaciju za
iPhone i Android
Live Soccer TV Aplikacija za iOSLive Soccer TV Aplikacija za Android