REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Chepo

Chepo FC

Panama
Oyuncular
İstatistikler
Hakkında
Veri bulunamadı.

Oyuncular

Chepo FC - Kadro

Kaleciler

C. Valdés

Panama

32 yıl · 165.3 lb · 6 ft 2 in

C. Samudio

Panama

23 yıl · 194 lb · 6 ft 2 in

Defans

Ken Núñez

Panama

19 yıl

D. Ortega

Panama

20 yıl · 149.9 lb · 5 ft 6 in

Eric Abdiel Fernández Moreno

Panama

23 yıl

Ó. Linton

Panama

23 yıl · 160.9 lb · 6 ft 0 in

R. Romero

Panama

28 yıl · 167.6 lb · 5 ft 8 in

Orta Saha

Isaias Emanuel Olmedo

Panama

25 yıl

Miguel Patiño

Panama

N. Espinosa

Panama

21 yıl · 130.1 lb · 5 ft 6 in

Aldrim Mojica

Panama

21 yıl

Werner Wald Madrid

Panama

20 yıl · 5 ft 7 in

R. De Gracía

Panama

24 yıl · 165.3 lb · 5 ft 8 in

Ernesto Eduardo Gibson Aleman

Panama

19 yıl

Antoneli De Toma Lopez

Panama

18 yıl

Carlos Antonio Kirton Urriola

Panama

16 yıl · 5 ft 6 in

Forvetler

B. Palma

Panama

28 yıl · 141.1 lb · 5 ft 8 in

René Víctor Mendieta Jr

Panama

33 yıl

İstatistikler

Chepo FC Player Statistics

İsimA
Kaleciler
C. Valdés 84099001200100
C. Samudio 20702323001500200
Defans
K. Núñez 00000300000
D. Ortega 3781841442710000
E. Fernández 7208800100100
Ó. Linton 30003333000101201
R. Romero 4987703200200
Orta Saha
I. Olmedo 20392523241400200
M. Patiño 00000100000
N. Espinosa 181433171661900101
A. Mojica 00000000000
W. Wald 9011310341800300
R. De Gracía 852121022810100
E. Gibson 00000000000
A. De Toma 1893303400000
C. Kirton 1412202100200
Forvetler
B. Palma 2788343046600300
V. Mendieta Jr 00000100000

Chepo FC Hakkında

Kuruluş  1999
Stadyum  Estadio Prof. Javier Cruz
Kapasite  2,400
Antrenör  J. Santos

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması