REKLAM
Skorları göster
Şuna göre sırala:
Dil:
Galatasaray

Galatasaray Spor Kulübü

Türkiye
Maçlar
İzle
Oyuncular
İstatistikler
Transferler
Haberler
Hakkında

Galatasaray Spor Kulübü Fikstür, Sonuçlar, Canlı Skorlar, Canlı Yayınlar

*Please note that we do not provide live streaming of Galatasaray Spor Kulübü directly. We publish Galatasaray Spor Kulübü TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Galatasaray Spor Kulübü matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Nereden izlenir Galatasaray Spor Kulübü

Turnuvaya göre TV ve yayın platformu kapsamı

Galatasaray Spor Kulübü şu organizasyonlarda mücadele ediyor: UEFA Şampiyonlar Ligi, Süper Lig, Hazırlık Maçı, Süper Kupa ve Türkiye Kupası. United States yayın bilgileri aşağıda listelenmiştir.

UEFA Şampiyonlar Ligi
CBS Sports, Telemundo, TelevisaUnivision, DAZN USA, fuboTV
Süper Lig
beIN Sports, Fanatiz, fuboTV, Digiturk Play

Oyuncular

Galatasaray Spor Kulübü - Kadro

Kaleciler

Gunay Guvenc
# 19 G. Guvenc

Türkiye

35 yıl · 185.2 lb · 6 ft 1 in

Arda Yilmaz

Türkiye

18 yıl

Jankat Yilmaz
# 24 J. Yilmaz

Türkiye

22 yıl · 165.3 lb · 6 ft 3 in

Ugurcan Cakir

Türkiye

30 yıl · 172 lb · 6 ft 3 in

Defans

Wilfried Singo
# 90 W. Singo

Fildişi Kıyısı

25 yıl · 174.2 lb · 6 ft 2 in

Yusuf Kahraman

Türkiye

18 yıl

Arda Unyay
# 91 A. Unyay

Türkiye

19 yıl · 165.3 lb · 6 ft 1 in

Chadaille Bitshiabu El

Fransa

21 yıl · 209.4 lb · 6 ft 5 in

Kazimcan Karatas

Makedonya

23 yıl · 5 ft 11 in

Eren Elmali
# 17 E. Elmali

Türkiye

26 yıl · 167.6 lb · 6 ft 0 in

Ismail Jakobs

Senegal

27 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Abdulkerim Bardakci

Türkiye

32 yıl · 178.6 lb · 6 ft 0 in

Roland Sallai

Macaristan

29 yıl · 165.3 lb · 6 ft 0 in

Kaan Ayhan
# 23 K. Ayhan

Türkiye

31 yıl · 185.2 lb · 6 ft 0 in

Davinson Sanchez

Kolombiya

30 yıl · 178.6 lb · 6 ft 1 in

Orta Saha

Lesley Ugochukwu

Fransa

22 yıl · 158.7 lb · 6 ft 2 in

Renato Nhaga
# 74 R. Nhaga

Guinea-Bissau

19 yıl · 145.5 lb · 5 ft 9 in

Furkan Kocak
# 11 F. Kocak

Türkiye

18 yıl · 5 ft 9 in

Eyup Aydin

Türkiye

22 yıl

Alexey Batrakov

Rusya

21 yıl · 132.3 lb · 5 ft 6 in

Mario Lemina
# 99 M. Lemina

Gabon

33 yıl · 187.4 lb · 6 ft 0 in

Ilkay Gundogan

Almanya

35 yıl · 176.4 lb · 5 ft 10 in

Lucas Torreira

Uruguay

30 yıl · 143.3 lb · 5 ft 5 in

Ogulcan Yancel

Türkiye

17 yıl

Sara Gabriel

Brezilya

27 yıl · 167.6 lb · 5 ft 9 in

Forvetler

Can Guner

Arjantin

18 yıl

Ada Yuzgec

Türkiye

17 yıl

Victor Osimhen

Nijerya

27 yıl · 172 lb · 6 ft 0 in

Berat Lus
# 73 B. Lus

Türkiye

19 yıl · 154.3 lb · 5 ft 10 in

Deniz Gul
# 21 D. Gul

Türkiye

22 yıl · 180.8 lb · 6 ft 2 in

Leroy Sane
# 10 L. Sane

Almanya

30 yıl · 176.4 lb · 6 ft 0 in

Baris Yilmaz
# 53 B. Yilmaz

Türkiye

26 yıl · 176.4 lb · 6 ft 1 in

Yunus Akgun
# 11 Y. Akgun

Türkiye

26 yıl · 143.3 lb · 5 ft 8 in

Rafael Leao
# 27 R. Leao

Portekiz

27 yıl · 178.6 lb · 6 ft 2 in

İstatistikler

Galatasaray Spor Kulübü Player Statistics

İsimA
Kaleciler
G. Guvenc 22110000
A. Yilmaz
J. Yilmaz
U. Cakir 108812120020
Defans
W. Singo 480761100
Y. Kahraman
A. Unyay 36101021
C. Bitshiabu El
K. Karatas
E. Elmali 2881064000
I. Jakobs 87112111020
A. Bardakci 96811110020
R. Sallai 90012102020
K. Ayhan 49431000
D. Sanchez 1020111101030
Orta Saha
L. Ugochukwu
R. Nhaga
F. Kocak
E. Aydin
A. Batrakov
M. Lemina 7309901130
I. Gundogan 421862010
L. Torreira 98912120010
O. Yancel
S. Gabriel 73712931110
Forvetler
C. Guner
A. Yuzgec
V. Osimhen 841101007220
B. Lus
D. Gul
L. Sane 7231091200
B. Yilmaz 989121201110
Y. Akgun 4509812000
R. Leao

Transferler

Galatasaray Spor Kulübü Transfers

İsimTarihBaşlangıç tarihiBonservis bedeli
Gelen transferler
R. Leao
28 Ağustos 2026
28 Ağustos 2026AC MilanTransfer
L. Ugochukwu
14 Temmuz 2026
14 Temmuz 2026BurnleyKiralık gönderildi
C. Bitshiabu El
01 Eylül 2026
01 Eylül 2026RB LeipzigKiralık gönderildi
J. Yilmaz
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026EyupsporKiradan dönüş
D. Gul
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026FC PortoTransfer
A. Batrakov
19 Ağustos 2026
19 Ağustos 2026Lokomotiv MoscowTransfer
B. Lus
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026EroksporKiradan dönüş
E. Aydin
29 Haziran 2026
29 Haziran 2026KasimpasaKiradan dönüş
Giden transferler
V. Nelsson
31 Ağustos 2026
31 Ağustos 2026NordsjaellandBonservisi elinde
A. Kutucu
18 Temmuz 2026
18 Temmuz 2026RizesporKiralık gönderildi
H. Dervisoglu
12 Ağustos 2026
12 Ağustos 2026GaziantepKiralık gönderildi
M. Baltaci
20 Ağustos 2026
20 Ağustos 2026GenclerbirligiKiralık gönderildi
E. Jelert
20 Ağustos 2026
20 Ağustos 2026Le HavreKiralık gönderildi
E. Arac
04 Ağustos 2026
04 Ağustos 2026AdanaKiralık gönderildi

Haberler

Galatasaray Spor Kulübü Haberleri

Galatasaray off the mark in Champions League after netting four against Lille

Tom McNeil · 2 gün önce

Galatasaray broke a five-game losing run away from home in the UEFA Champions League with a pulsating 4-2 victory over Lille at the Stade Pierre-Mauroy.

Super Lig Weekly: Trabzonspor continue formidable run with victory over Besiktas

Tolga Akdeniz · 3 gün önce

Trabzonspor continued their perfect start under new manager Thomas Reis, as Mohamed Salah helped them see off title rivals Besiktas in the Super Lig. Meanwhile, Galatasaray and Fenerbahce both picked up three points, though in very different ways.

Barcelona produce second-half blitz in stunning fightback against Galatasaray

James Roberts & · 1 weeks ago

Lamine Yamal produced two sensational assists in four minutes to help Barcelona claim a 4-1 comeback win at Galatasaray in the league phase of the UEFA Champions League (UCL), as the Blaugrana registered their 10th successive victory across all competitions.

Super Lig Weekly: Galatasaray snatch late win as Besiktas and Fenerbahce pick up three points

Tolga Akdeniz · 1 weeks ago

The three-week international break finally came to an end, as the Turkish Super Lig made its return over the weekend. All four title challengers, Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas and Trabzonspor, picked up three points to get back up and running.

Shadow of charges hangs over Man City vs PSG clash, Mourinho faces former club Roma

Josh Donaldson · 1 weeks ago

After a long international break, the Champions League makes its return this week as teams look to build momentum in the League Phase.

Flick happy for Barca to come away from Galatasaray cauldron with narrow win

AFP · 1 weeks ago

Barcelona coach Hansi Flick said he would be happy with a single goal victory at Galatasaray in the Champions League on Tuesday as his team face one of the world's 'best atmospheres'.

Flashscore sources: Man United in race to secure Bruno Fernandes before more offers arrive

Dean Jones · 2 weeks ago

Manchester United expect Bruno Fernandes to attract more major offers in 2027, adding extra importance to attempts to secure the captain on a new contract.

Galatasaray Spor Kulübü Hakkında

Kuruluş  1905
Stadyum  Türk Telekom Stadyumu
Kapasite  52,695
Antrenör  Okan Buruk

Galatasaray Spor Kulübü, yaygın olarak Galatasaray olarak bilinir, İstanbul merkezli profesyonel bir Türk futbol kulübüdür. 1905 yılında kurulan takım, taraftarları tarafından “Cimbom” ve “Aslanlar” lakaplarıyla anılır. Galatasaray, iç saha maçlarını 52.280 kişilik kapasiteye sahip olan Ali Sami Yen Stadyumu'nda (sponsorluk dolayısıyla Rams Park olarak da bilinir) oynamaktadır.

Galatasaray, Türkiye'nin en başarılı takımı olarak kabul edilir ve Beşiktaş ve Fenerbahçe ile birlikte Türk futbolunun “Üç Büyükler” grubunda yer alır. En büyük rakipleri olan bu takımlar arasında yer alırken, takım Türk Süper Lig’i 1959'da kurulduğundan beri birinci ligden hiç düşmemesiyle dikkat çeker. Ayrıca, 2000 yılında UEFA Kupası (günümüzdeki adıyla UEFA Avrupa Ligi) ve UEFA Süper Kupa’yı kazanarak Avrupa'da büyük bir kupa kazanan ilk Türk takımı olarak tarihe geçmiştir.

Kulüp, tek bir birey ya da taraftarlar tarafından değil, üyeler tarafından yönetilir. Üyelik, ya Galatasaray Lisesi’nden mezun olarak ya da mevcut üyeler tarafından önerilerek kazanılır.

Galatasaray’ın resmi yayın kanalı Galatasaray TV'dir. Ücretli abonelik sistemine dayanan bu hizmet, Galatasaray ile ilgili içeriklerin canlı ve isteğe bağlı yayınlarını sunar. Bu içerikler arasında maçın tekrarları, önemli anların özetleri, basın toplantıları, antrenmanlardan kamera arkası görüntüleri, teknik direktörler ve oyuncularla röportajlar, haberler ve belgeseller bulunur.

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV Uygulaması
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması