REKLAMA
Zobrazit skóre
Seřadit podle:
Jazyk:
Esteghlal

Esteghlal FC

Írán
Zápasy
Sledovat
Hráči
Statistiky
Přestupy
Info
*Please note that we do not provide live streaming of Esteghlal FC directly. We publish Esteghlal FC TV schedules and live stream links strictly for the official rights holding broadcasters and streaming providers only. For how to watch Esteghlal FC matches in United States, see additional information below. For any omissions or errors, please contact us.

Kde sledovat Esteghlal FC

Televizní a streamovací přenosy podle soutěže

Esteghlal FC působí v těchto soutěžích: AFC Champions League Elite, AFC Champions League Two, Přátelské utkání, Persian Gulf Pro League a Hazfi Cup. Televizní přenosy v United States jsou uvedeny níže.

Hráči

Esteghlal FC - Tým

Brankáři

Seyed Hosseinifar

Írán

21 let

Habib Farabbasi

Írán

29 let

Obránci

Abolfazl Zoleikhaei

Írán

20 let

Saman Touranian

Írán

24 let

Rustam Ashurmatov

Uzbekistán

30 let · 187.4 lb · 6 ft 1 in

Aaref Aghasi Kolahsorkhi

Írán

29 let · 194 lb · 6 ft 0 in

Saleh Hardani

Írán

27 let · 5 ft 9 in

Hossein Goudarzi

Írán

25 let

Saman Fallah

Írán

25 let

Střední záložníci

Amirmohammad Razzaghinia

Írán

20 let · 6 ft 1 in

Abolfazl Zamani
# 15 A. Zamani

Írán

20 let

Mehran Ahmadi
# 88 M. Ahmadi

Írán

28 let · 5 ft 8 in

Roozbeh Cheshmi

Írán

33 let · 189.6 lb · 6 ft 4 in

Útočníci

Jaloliddin Masharipov

Uzbekistán

33 let · 160.9 lb · 5 ft 8 in

Saeid Saharkhizan

Írán

23 let · 169.8 lb · 5 ft 10 in

Alireza Koushki

Írán

26 let · 5 ft 6 in

Mohammadhossein Eslami
# 80 M. Eslami

Írán

25 let

Esmaeil Gholizadeh

Írán

20 let

Mohammadreza Azadi

Írán

26 let · 6 ft 2 in

Jasir Asani

Albánie

31 let · 152.1 lb · 5 ft 8 in

Statistiky

Esteghlal FC Player Statistics

JménoA
Brankáři
S. Hosseinifar
H. Farabbasi 180220000
Obránci
A. Zoleikhaei
S. Touranian
R. Ashurmatov 540660010
A. Aghasi Kolahsorkhi
S. Hardani 448550100
H. Goudarzi 360440010
S. Fallah 450550000
Střední záložníci
A. Razzaghinia 443651010
A. Zamani 126532000
M. Ahmadi 3225321000
R. Cheshmi 90110000
Útočníci
J. Masharipov
S. Saharkhizan 3756511120
A. Koushki 218330001
M. Eslami 65422100
E. Gholizadeh 2306331100
M. Azadi 26211000
J. Asani 5006602110

Přestupy

Esteghlal FC Transfers

JménoDatumOdPoplatek
Přestupy do
J. Asani
19 srpna 2025
19 srpna 2025Gwangju FCTransfer
S. Saharkhizan
07 srpna 2025
07 srpna 2025OrenburgTransfer
A. Razzaghinia
09 srpna 2025
09 srpna 2025Gol Gohar-
H. Goudarzi
29 července 2025
29 července 2025SepahanTransfer
S. Touranian
24 ledna 2026
24 ledna 2026MalavanNávrat z hostování
Přestupy ven
D. Ndong
27 ledna 2026
27 ledna 2026Ndong DidierVolný hráč
A. Jalali
08 července 2026
08 července 2026PersepolisVolný hráč
Z. Saadavi
26 července 2026
26 července 2026MalavanHostování
H. Eskandari
24 srpna 2025
24 srpna 2025AstaraVolný hráč
M. Hasheminasab
30 srpna 2025
30 srpna 2025Niroye ZaminiVolný hráč
A. Sohrabian
18 července 2026
18 července 2026SepahanVolný hráč

Esteghlal FC - Info

Založeno  1945
Stadion  Azadi Stadium
Kapacita  100,000

Přihlášení k odběru newsletteru »

E.mail: Proč se přihlásit?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Live Soccer TV aplikace
Stáhněte si aplikaci Live Soccer TV pro
iPhone a Android
Aplikace Live Soccer TV pro iOSAplikace Live Soccer TV pro Android